Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Reklamirajte svoje forume!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Reklamirajte svoje forume! Empty Reklamirajte svoje forume! Sub Feb 05, 2011 8:17 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ako imate dosta postova (kao sto u pravilima pise koliko tacno) onda otvorite nove teme i reklamirajte svoje forume Smile

2Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Ned Feb 06, 2011 12:26 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

Ja nemam svoj forum Very Happy Very Happy Smile Smile

3Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Ned Feb 06, 2011 3:08 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Renee 4ewer ::Ja nemam svoj forum Very Happy Very Happy Smile Smile

pa ako ga napravis samo otvoris novu temu i reklamiras ga i ova tema ze biti zakljucana posto je to daca smo javila ako neko slucajno nezna

4Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Pon Feb 07, 2011 8:44 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da ako ga ikad budeš imala otvori temu Very Happy

5Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Uto Feb 08, 2011 5:37 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Kiki*** ::Da ako ga ikad budeš imala otvori temu Very Happy

oky...

6Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Uto Feb 08, 2011 5:52 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ok sada dosta.Reklamirajte svoje forume ako imate dovoljno postova! (za one koji imaju forume) Smile

7Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Sre Feb 09, 2011 5:55 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

tema lock posto je ovo bilo samo obavjestenje Very Happy Very Happy kada budete reklamirali svoje forume otvarajte nove teme Smile

8Reklamirajte svoje forume! Empty Re: Reklamirajte svoje forume! Sre Feb 09, 2011 6:20 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da,a pošto Daca nije lock-ovala ja ću.Tema ide LOCK!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu