Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kakva vam je Korina?

+8
Rene
Renee 4ewer
Kikica Love
Maki Corina
Mjau Zoey
***Mjau Kiki***
***Mjau Korina***
***Mjau Rene***
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Kakva vam je Korina?

Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap20%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 20% [ 2 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap30%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 30% [ 3 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap0%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap10%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 10% [ 1 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap10%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 10% [ 1 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap10%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 10% [ 1 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap10%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 10% [ 1 ]
Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_lcap10%Kakva vam je Korina? - Page 3 Vote_rcap 10% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 10


Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Čet Avg 25, 2011 7:01 am

Janja

Janja
VIP
VIP

Nevolim je. Ne znam zašto, ali takvi ljudi mi nikada nisu ležali.

http://seira.serbianforum.info/portal

52Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Čet Avg 25, 2011 7:39 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

meni se zbog toga i svidja (ima jos stvari) ali vjerujem da ne bi bilo ugodno zivjeti pored takve osobe Very Happy

53Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Čet Avg 25, 2011 11:13 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Da Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

54Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Čet Avg 25, 2011 2:06 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

mislim malo je kako da se kaze arogantna previse i ona i rene one su meni veoma slicne

55Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Čet Avg 25, 2011 8:15 pm

Janja

Janja
VIP
VIP

Zato obe ne volim. xD

http://seira.serbianforum.info/portal

56Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Pon Avg 29, 2011 11:40 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahhahahahaha Very Happy samo sto je korina ljenja a rene tvrdoglavija

57Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Sub Okt 08, 2011 9:15 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da.... Very Happy Ma dobra je Corina. Razz

58Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Uto Okt 25, 2011 8:30 pm

~Mnjau~Zoi~

~Mnjau~Zoi~
Zelis moc
Zelis moc

Nervira me,jer,uvek od Zoi i ostalih pravi dadilje!

59Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Sre Okt 26, 2011 9:16 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahahahah meni je to smjesno hahahahahah Very Happy

60Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Pon Okt 31, 2011 1:30 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

I menii hahhah Very Happy ne može niko ništa kiki a naračito kada baca tanjiree Very Happy

61Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Pon Okt 31, 2011 3:28 pm

~Mjau~Mjau~Zoi~

~Mjau~Mjau~Zoi~
Koristis moc
Koristis moc

TAČNO!!!

A sada KRAJ SPAMA!!!

http://mermaidmelodybest.serbianforum.info/

62Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Uto Nov 01, 2011 1:18 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Haha. Very Happy OKKK!!!!!!!!!!!
Kakva vam je Corina i zašto Razz (oni koji nisu napisali neka napišu) Very Happy

63Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Pet Nov 11, 2011 11:40 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Najbolja def. Razz hhahahaha stvarno je najbolja

64Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Pet Nov 11, 2011 12:20 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hahah. Razz meni je najgora Razz LOL-glasno smijanjee !! Razz

65Kakva vam je Korina? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Korina? Sre Nov 07, 2012 12:40 pm

BridgetBEST!


Zelis moc
Zelis moc

Ništa posebno. Lepa je ali me nervira, stalno pijucka svoj glupi čaj, ništa ne radi, ponaša se kao princeza i da to jeste trebala bi bar malo da pomogne u kafiću, a ne da pije čaj.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu