Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kakva vam je Bridget?

+6
Kikica Love
Mjau Zoey
Maki Corina
***Mjau Kiki***
***Mjau Korina***
***Mjau Rene***
10 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Kakva vam je Bridget?

Kakva vam je Bridget? Vote_lcap9%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 9% [ 1 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap0%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap27%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 27% [ 3 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap0%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap36%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 36% [ 4 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap27%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 27% [ 3 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap0%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Bridget? Vote_lcap0%Kakva vam je Bridget? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 11


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Kakva vam je Bridget? Empty Kakva vam je Bridget? Pet Sep 03, 2010 2:00 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Kakva vam je Bridget i zasto?

https://mewmew.forumsr.com

2Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Pet Sep 03, 2010 6:29 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Nervira me zaato sto se ona pravi kao neko nevinasce i zato sto joj se kasnije svidja eliot pa neznam da li ostane sa njim u svakom slucaju njemu se svidja zoi Evil or Very Mad



Poslednji izmenio ***Mjau Korina*** dana Pet Okt 08, 2010 6:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

3Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sub Sep 04, 2010 6:16 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

https://mewmew.forumsr.com

4Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sub Sep 04, 2010 9:47 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Nista posebno al me u tom slucaju stvarno nervira scratch

5Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Ned Okt 03, 2010 9:25 am

Maki Corina

Maki Corina
Zelis moc
Zelis moc

Dobra je, neznam šta da kažem....

6Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Ned Okt 03, 2010 3:08 pm

Mjau Zoey

Mjau Zoey
Zelis moc
Zelis moc

nezz
prije nervira me(nesječam se šta piše xDDDDD)
XD

7Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sub Okt 09, 2010 8:45 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

meni nije nes posebna ali u toj prilici me strasno nervira Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

8Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Čet Dec 09, 2010 12:11 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

da sta se ona kojeg vraga u 2 djelu zaljubljuje u eliota a tada se bas poceo svidjati zoi vise od marka i mozda bi zoi i bilas a eliotom da se on nije poceo svidjati bridjit nervira me i vise od zoi u 1 djelu je dobra ali u 2 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad i plus sto je ruzna ko djavo i ona da bude sa eliotom mislim stvarno nema slisla

9Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Čet Dec 09, 2010 2:53 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

jest što jest al je grdosija najveća u crtanom Very Happy

10Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Čet Dec 09, 2010 3:00 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

fina sam ti ja mawa mawenaaaa <3

11Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sub Jan 15, 2011 8:43 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hhaha kao "fina" a tamo neke studente i eliota bari

12Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Ned Jan 16, 2011 11:59 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Daaaaaaaaaaa!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

13Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Ned Jan 16, 2011 7:38 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

i jos nes ona me najvise nervira od svih njih Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

14Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Ned Jan 16, 2011 10:10 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

ona mene bas nervira u pojedinim epizodama Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

15Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Pon Jan 17, 2011 8:20 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

***Mjau Kiki*** ::ona mene bas nervira u pojedinim epizodama Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mene uvjek Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

16Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Uto Jan 18, 2011 11:50 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

***Mjau Korina*** ::
***Mjau Kiki*** ::ona mene bas nervira u pojedinim epizodama Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mene uvjek Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mene ne bas uvijek Smile

17Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sre Jan 19, 2011 5:49 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Pa mene nekada zna da iznervira,a pogotovo onada kada je poljubila Eliota,mislim stvarno Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

https://mewmew.forumsr.com

18Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sre Jan 19, 2011 9:03 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

***Mjau Rene*** ::Pa mene nekada zna da iznervira,a pogotovo onada kada je poljubila Eliota,mislim stvarno Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
o da uhh al me nervira tad bolje da je Zoey poljubila Eliota Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

19Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Čet Jan 20, 2011 1:20 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Daa jeste Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

https://mewmew.forumsr.com

20Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Čet Jan 20, 2011 2:16 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

***Mjau Rene*** ::Daa jeste Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

21Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sub Jan 22, 2011 11:31 am

Kikica Love

Kikica Love
Zelis moc
Zelis moc

Super je!Slatka je i dobra!
Briget

22Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sub Jan 22, 2011 7:55 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Kikica Love ::Super je!Slatka je i dobra!
Briget

meni je lijepa u tamerfozi ali ovako NE

23Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Pet Jan 28, 2011 1:52 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Da slazem se Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

24Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Pon Jan 31, 2011 5:53 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

***Mjau Rene*** ::Da slazem se Very Happy
i ja Smile

25Kakva vam je Bridget? Empty Re: Kakva vam je Bridget? Sre Feb 09, 2011 6:09 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

pa da mislim lijepa je i ovako ali kada skine naocare Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu