Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zao mi je!Ali cu probati...:(

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Zao mi je!Ali cu probati...:( Sub Avg 13, 2011 10:44 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Posto ce sada skola necu moci ulaziti toliko tj. rijetko... zao mi je Sad probacu biti redovnija ali moram zapeti na pocetku... tako da Sad

2Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Ned Avg 14, 2011 8:37 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

kmeeeeeeeeeeee Sad

3Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Ned Avg 14, 2011 8:51 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Daa kmeee Sad

4Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Čet Avg 25, 2011 11:06 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

kmee Sad Zao mi je Sad

https://mewmew.forumsr.com

5Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Čet Avg 25, 2011 1:43 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

mada daco i za mene isto vazi Sad

6Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Uto Avg 30, 2011 10:40 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Za mene to pogotovo vzi.. Sad

https://mewmew.forumsr.com

7Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Uto Avg 30, 2011 11:05 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

za mene vise kmeeee ti to dobro znas Sad

8Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Čet Okt 06, 2011 4:39 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Za dacu vise tebi su laksi nastavniciii :/

9Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Pet Okt 07, 2011 6:39 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

da mislim pogledajte ovo
matis nama Djuka a tebi Stanko (tvoj je laksi)
srpski nama Bilja a tebi Mirjana (tvoja laksa)
engleski nama Dubravka a tebi Zora (tvoja je teza nastavnica ali ti je ona razredna tako da)
njemacki nama Stanko i tebi isto
istorija nama Sasa a tebi Dejan (to su oni negdje ali nama je razrednika pa je nam lakse)
biologija nama Jela tebi Zirafa (nama lakse)
geografija nama Dijana i trebi isto
likovno nama Dejan tebi isto
fizicko nama Zdravko tebi Milojica (nastavnik Zdravko je bolji dusom ali sto se tice ocjenjivanja vala mozda je i tezi mada tu suoni negdje)
muzicko Jelena i nama i tebi
vjeronauka Boba i tebi i nama
fizika nama Coki ti nemas fizuku
tehnicko nama Goca vama Coki (Coki je tezi od Goce ali ona nikad nije u skoli pa je nastavnik Migo mjenja a on je tezak)
ingformatika nama Zarko vama ne znam ko je Smile
to je to

10Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Pet Okt 07, 2011 10:24 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da msm tu smo mi negdje ali matematika!!! Ubija u pojam :@

11Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sub Okt 22, 2011 12:25 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

oooo da!!!!!!!!!

12Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sub Okt 22, 2011 8:29 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

I ta Đuka dobiću 3 :/

13Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sub Okt 22, 2011 9:17 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahahah da i ja Razz ali sad dosta Very Happy

14Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Ned Okt 23, 2011 5:06 pm

~Mnjau~Zoi~

~Mnjau~Zoi~
Zelis moc
Zelis moc

Pa to znači da bi trebalo da se čuvam do tih razreda.Naša učiteljica je živčana ali nastavnica engleskog i veroučitelj nisu!

15Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Ned Okt 23, 2011 5:12 pm

Janja

Janja
VIP
VIP

Šeta... Baš mi je žao. Ni ja nisam redovna zbog škole (i knjiga xD).

P.S. ti ideš na veronauku?

http://seira.serbianforum.info/portal

16Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Pon Okt 24, 2011 8:04 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Hahahahah da Nina mada nije to tako strasno, kada se uporedi sa srednjom skolom Very Happy
P.S. koje si godiste?

Ne brini se Janjo svima nam je isto Smile

17Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Uto Okt 25, 2011 8:17 pm

~Mnjau~Zoi~

~Mnjau~Zoi~
Zelis moc
Zelis moc

Ringo Akai ::Šeta... Baš mi je žao. Ni ja nisam redovna zbog škole (i knjiga xD).

P.S. ti ideš na veronauku?

Pa naravno u 3 razredu se mora ići na čas veronauke!

***Mjau Kurina*** ja sam rođena 6.12.2002.

18Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Uto Okt 25, 2011 8:44 pm

Janja

Janja
VIP
VIP

~Mnjau~Zoi~ ::
Ringo Akai ::Šeta... Baš mi je žao. Ni ja nisam redovna zbog škole (i knjiga xD).

P.S. ti ideš na veronauku?

Pa naravno u 3 razredu se mora ići na čas veronauke!

***Mjau Kurina*** ja sam rođena 6.12.2002.
Ja nikad nisam išla na veronauku, pa ni u 3. razredu, ali dobro, možda je kod vas drugačije.

http://seira.serbianforum.info/portal

19Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sre Okt 26, 2011 9:13 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Nisi isla na vjeronauku???? Gdje zivis? Smile
Hahahah ja sam pocela u 2 i idem i dalje a sada sam 7 i icicu sve do 9 Very Happy



Poslednji izmenio ***Mjau Korina*** dana Sre Okt 26, 2011 9:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta

20Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sre Okt 26, 2011 9:15 am

~Mnjau~Zoi~

~Mnjau~Zoi~
Zelis moc
Zelis moc

U koju onda ti to školu ideš Dajana?

21Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sre Okt 26, 2011 9:27 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Idem u Jovan Ducic ja sam iz Bijeljine to ti je Bosna i Hercegovina tacnije Republika srpska

22Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Sre Okt 26, 2011 4:42 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ringo Akai ::Šeta... Baš mi je žao. Ni ja nisam redovna zbog škole (i knjiga xD).

P.S. ti ideš na veronauku?

Da :/
I ja sam krula da učim vjeronauku od 2 razreda ja i Dajana živimo inače kuća do kuće tak da.. Smile

23Zao mi je!Ali cu probati...:( Empty Re: Zao mi je!Ali cu probati...:( Pet Nov 11, 2011 12:11 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

lock

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu