Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Necu biti redovna zbog skole :\

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Necu biti redovna zbog skole : Sub Sep 24, 2011 9:19 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Nisam ulazila duze vrjeme zbog toga sto sam imala previse obaveza zao mi je Sad stvarno imama mnogo zadace ne mogu da dise a kamoli nesto drugo :\

2Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Ned Okt 02, 2011 9:24 am

Maky^^

Maky^^
Zelis moc
Zelis moc

I ja isto Sad zao mi je!Skola sve uperopasti

3Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Ned Okt 02, 2011 7:43 pm

Janja

Janja
VIP
VIP

I ja Sad ):

http://seira.serbianforum.info/portal

4Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Pon Okt 03, 2011 9:26 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Maki upravu si :/
znam kako ti je janjo

5Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Čet Okt 06, 2011 4:40 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da....sve je upropastila ta skola!!!! Sad

6Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Sub Okt 22, 2011 12:25 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Izvinjavam se svim clanovima sto nisam ulazila duze vrijeme Sad komp mi je bio pokvaren taman sto ga donesu sa popravke on se opet pokvari ali sada je popravljen Very Happy

7Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Sub Okt 22, 2011 8:29 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Super drago mi jee Very Happy

8Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Sub Okt 22, 2011 9:18 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hiihihi i meni Very Happy

9Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Ned Okt 23, 2011 5:10 pm

~Mnjau~Zoi~

~Mnjau~Zoi~
Zelis moc
Zelis moc

I meni je drago!

P.S.I ja duže vreme se nejavljam jer imam ovog meseca baš,baš da učim.

GLUPA ŠKOLA MRZIM ŠKOLU JEDVA NA FORUM STIŽEM!!!

10Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Pon Okt 24, 2011 8:06 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Ma nemoj da se sikiras Smile dovoljno si redovna Very Happy Very Happy

11Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Uto Okt 25, 2011 8:12 pm

~Mnjau~Zoi~

~Mnjau~Zoi~
Zelis moc
Zelis moc

Stvarno?Ja sam mislila da nisam.

12Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Sre Okt 26, 2011 9:11 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Ma jesi Very Happy Smile))
Udjes 2-3 sedmicno to je dovoljno Very Happy

13Necu biti redovna zbog skole :\ Empty Re: Necu biti redovna zbog skole :\ Sre Okt 26, 2011 4:43 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Daa Very Happy
Kao i Janja. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu