Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komp. mi je proradio :D Jejjjj

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Komp. mi je proradio :D Jejjjj Pon Dec 26, 2011 9:56 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Ovako: Komp mi je proradio a nista nismo popravljali Smile ne znamo ni sta je bilo u pitanju hahahah ko zna mozda mu je samo malo dunulo da radi hahahhaha
Nikako nam nije jasno zasto se stalno kvari kada je kompijuter relativno nova i jos skoro smo obarali sistem msm stvarno ne znam sta je u pitanju :\

Ali bitno je da sam se barem na kratko vratilaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeee

2Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Re: Komp. mi je proradio :D Jejjjj Pon Dec 26, 2011 9:57 pm

Janja

Janja
VIP
VIP

Dobrodošla nazad!!! Nedostajala si nam! Korina

http://seira.serbianforum.info/portal

3Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Re: Komp. mi je proradio :D Jejjjj Pon Dec 26, 2011 10:01 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Hvala punooooooooooo Very Happy i vi ste meni nedostajali!!!!!!! Ananas Kiss

4Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Re: Komp. mi je proradio :D Jejjjj Uto Dec 27, 2011 4:32 pm

~Mjau~Mjau~Zoi~

~Mjau~Mjau~Zoi~
Koristis moc
Koristis moc

Dobrodošla nazad!Presrećna sam što ti je komp proradio!

http://mermaidmelodybest.serbianforum.info/

5Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Re: Komp. mi je proradio :D Jejjjj Uto Dec 27, 2011 4:42 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Welcome back! Very Happy
Znam da ti je proradio komp.^^ Very Happy

6Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Re: Komp. mi je proradio :D Jejjjj Uto Dec 27, 2011 7:28 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Hvala svima na dobrodoslicama !!!!!!!!!!!! Very Happy I ja sam srecna sto je proradio Smile)

7Komp. mi je proradio :D Jejjjj Empty Re: Komp. mi je proradio :D Jejjjj Sub Jan 21, 2012 1:13 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Heheh, tema lock, komp ti je odavno proradio Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu