Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li vas muci neki problem?Obrati te se meni;)

4 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Ako vas muci neki problem obratite se meni naravno ako zelite.Uvjek sam bila dobra u pomaganju drugim osobama Mjau Korina

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Pomoc prijatelja:"ne znam kako da se otarasim na fin nacin onoga sto necu da radim ili da se dop. sa njim?"

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

ako neces da se dop. sa njim na fb u onda napravi grupu na caskanju njega ubacis u tu grupu i odjavis se sa te grupe a ako je na nekom drugom sajtu onda nes slazes da ce ti ostat upaljen komp a da ces ti otic negdje Smile

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Ovako:Imam jednu drugaricu koja me stalno prati.Kad idem u WC u skoli sa mojom najboljom drugaricom ona se ubacuje izmedju nas.I kad uciteljica diktira biljeske u svesku ona mene prekida u pisanju da bi to vidjela.A takodje me prati na velikom odmoru!Spasavaj neznam sta da radim!MUka mi je od toga No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

https://mewmew.forumsr.com

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

ovako imas dvije opcije.NA PRVI NACIN:napravi neku malu svadju izmedju vas dvije i onda te jedno 2 dana nece pratit i izi za tobom ,onda ce ona za ta 2 dana izi sa nekim drugim na odmor itd.i kada se vas dvije pomirite ona ce se vec navici i onda ce ici sa tim skim je isla ta 2 dana i nece te vise smarati.NA DRUGI NACIN:pokusaj da izadjes prije nje na odmor a da te ona ne zapazi a ako te bude zvala a ti se pravi da je necujes i onda ona mozda sam shvati da ti nezelis da se druzis sa njom.


ovaj prvi ces teze izvesti ali mislim da je on sigurniji Smile

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

***Mjau Korina*** ::ovako imas dvije opcije.NA PRVI NACIN:napravi neku malu svadju izmedju vas dvije i onda te jedno 2 dana nece pratit i izi za tobom ,onda ce ona za ta 2 dana izi sa nekim drugim na odmor itd.i kada se vas dvije pomirite ona ce se vec navici i onda ce ici sa tim skim je isla ta 2 dana i nece te vise smarati.NA DRUGI NACIN:pokusaj da izadjes prije nje na odmor a da te ona ne zapazi a ako te bude zvala a ti se pravi da je necujes i onda ona mozda sam shvati da ti nezelis da se druzis sa njom.


ovaj prvi ces teze izvesti ali mislim da je on sigurniji Smile

Hvalaaaaaaa u ponedeljak cu isprobati Smile

https://mewmew.forumsr.com

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahha koju verziju ces isprobati Very Happy Very Happy

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Obadvije Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hhaha puno srece nadam se da ce ti uspjeti pa javi nam da li ti je uspjelo

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ajd reci kako da na dan ne učim tolko vremena pošto ja uvijek neš rastegnem pa šta misliš ti kako to da popravim ?? Very Happy

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

ovako:

1 da ne zapustas lekcije (ako su lekcije u pitanju)
2 da procitas lekciju i da podvuces najbitnije (ako se odgovara u pitanjima)
3 u svakom slucaju nemoj uciti na pamet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eti to ti je to

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ok ako mi pomogne bice DOBRO!! Very Happy

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

pa svakome će onda biti dobro.

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

haah da

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Svima bi bilo bolje zato što bih ja više bila i na forumu Very Happy

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

da hihih


treba li jos nekome pomoc?

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Kako da ocistim kucu za brzo vrijeme? Smile

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

***Mjau Kiki*** ::Kako da ocistim kucu za brzo vrijeme? Smile


Pa ovako...Odmah pocni sa ciscenjem,nemoj da rastezes,nemoj misliti na druge stvari(jer ces tako ici sporije), i nemoj biti previse brza zato sto ces onda lose uraditi i moraces iz pocetka

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hvala Dacolini nadam se da ce mi pomoci evo bas cu danas probati Wink Very Happy

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

***Mjau Kiki*** ::Hvala Dacolini nadam se da ce mi pomoci evo bas cu danas probati Wink Very Happy


je li uspjelo? Question Question Question Very Happy Very Happy

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

ahaaaaaaaaam Mjau Kiki

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Kiki*** ::ahaaaaaaaaam Mjau Kiki

Šta ahaaaaaaaaam?????????

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Renee 4ewer ::
***Mjau Kiki*** ::ahaaaaaaaaam Mjau Kiki

Šta ahaaaaaaaaam?????????

pa ja sam je pitala jeli uspjelo ona je rekla ahaam a to ahaaam inace znaci da ako nisu razumjela

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Korina*** ::
Renee 4ewer ::
***Mjau Kiki*** ::ahaaaaaaaaam Mjau Kiki

Šta ahaaaaaaaaam?????????

pa ja sam je pitala jeli uspjelo ona je rekla ahaam a to ahaaam inace znaci da ako nisu razumjela



Ja sam mislila na nešto drugo jer ne čitam sve od početka a ne čitam jer mi se neda.i..........i zaboravila sam što sam htjela da pitam.

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Renee 4ewer ::
***Mjau Korina*** ::
Renee 4ewer ::
***Mjau Kiki*** ::ahaaaaaaaaam Mjau Kiki

Šta ahaaaaaaaaam?????????

pa ja sam je pitala jeli uspjelo ona je rekla ahaam a to ahaaam inace znaci da ako nisu razumjela



Ja sam mislila na nešto drugo jer ne čitam sve od početka a ne čitam jer mi se neda.i..........i zaboravila sam što sam htjela da pitam.

ma ok a ako si nesto htjela pitati sjetices se sigurno Very Happy Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu