Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Novi Dizz!Valentine's Day!

+3
Zoey^^^Fan
***Mjau Rene***
***Mjau Kiki***
7 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Novi Dizz!Valentine's Day! Sre Jan 19, 2011 5:58 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ovo je novi dizz za Valentine's Day! Jeste da taj praznik jos nije dosao ali dugo je stajao onaj stari dizz .Pa eto nadam se da vam se svidja Very Happy

2Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Čet Jan 20, 2011 1:13 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Da eto dugo je stajao,pa smo promenile malo Smile I sta kazete kakav je? Meni se svidja Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

3Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Čet Jan 20, 2011 2:12 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

***Mjau Rene*** ::Da eto dugo je stajao,pa smo promenile malo Smile I sta kazete kakav je? Meni se svidja Very Happy
I meni Very Happy

4Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Čet Jan 20, 2011 3:35 pm

Zoey^^^Fan


Zelis moc
Zelis moc

Meni se strasno svidja ali ne razumjem bas zasto je crna pozadina iza dizza i Who is online? Smile

5Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Jan 21, 2011 10:50 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Zoey^^^Fan ::Meni se strasno svidja ali ne razumjem bas zasto je crna pozadina iza dizza i Who is online? Smile
Hvala Majo,ne znamo ni mi zasto trebao je biti PNG ali nije bilo i stvorila se crna pozadina ali nema veze nije vazno sto je crno iza Very Happy

6Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Jan 22, 2011 9:50 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Zoey^^^Fan ::Meni se strasno svidja ali ne razumjem bas zasto je crna pozadina iza dizza i Who is online? Smile

Pa da tako kako je Daca rekla,trebao je biti PNG,ali se na zalost postalo je ono crno okolo
Sad Sad

https://mewmew.forumsr.com

7Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Jan 22, 2011 3:35 pm

Lena_Stella

Lena_Stella
Zelis moc
Zelis moc

Meni je extra dizz jako mi se sviđa. Zoi

8Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Jan 22, 2011 7:37 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Embarassed Embarassed Embarassed hvala puno Embarassed Embarassed

9Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Uto Jan 25, 2011 7:08 pm

Sandra Mew

Sandra Mew
Zelis moc
Zelis moc

I meni je isto extra srce.

10Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Jan 28, 2011 1:40 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Hvala vam mnogoo Embarassed Embarassed Embarassed Hvala Hvala Hvala Hvala

https://mewmew.forumsr.com

11Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Jan 31, 2011 5:05 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Zoey^^^Fan ::Meni se strasno svidja ali ne razumjem bas zasto je crna pozadina iza dizza i Who is online? Smile

sve kako je daca rekla samo mi nije jasno zasto je na old,lock i new uspjelo confused

12Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Jan 31, 2011 6:12 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hvala svima ajde Daco nije toliko to strašno Very Happy

13Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 04, 2011 1:34 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Ma nema veze,tako je kako je Smile Mi tu nista ne mozemo Naprijed

https://mewmew.forumsr.com

14Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 04, 2011 8:59 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Daaaa Ribi Anđeo

15Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 05, 2011 9:49 am

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

yap

16Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 05, 2011 6:45 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Sandra Mew ::I meni je isto extra srce.

hvala Kiss Bebica Baby Baby Bebica Bebica

17Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sre Feb 09, 2011 7:22 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

***Mjau Korina*** ::
Sandra Mew ::I meni je isto extra srce.

hvala Kiss Bebica Baby Baby Bebica Bebica

18Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Čet Feb 10, 2011 5:45 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

jos 4 dana Smile Smile

19Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 11, 2011 3:23 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 11, 2011 5:55 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Sada još tri Very Happy postaje napeto vjerujem za zaljubljene Razz Srce Oke

21Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 11, 2011 6:05 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

pogotovo je napeto onima koji su zaljubljeni Smile

22Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 12, 2011 10:35 am

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Korina*** ::pogotovo je napeto onima koji su zaljubljeni Smile


da

23Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 12, 2011 7:30 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

za 2 dana Very Happy

24Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 12, 2011 10:24 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Za pola sata ce biti za jedan dan Very Happy Happy Valentine

25Novi Dizz!Valentine's Day! Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 14, 2011 10:56 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Srecan dan zaljubljenih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu