Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Novi Dizz!Valentine's Day!

+3
Zoey^^^Fan
***Mjau Rene***
***Mjau Kiki***
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sre Feb 16, 2011 9:53 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Izvinte nisam taj dan mogla na komp. ali Srećan dan Zaljubljenih! Very Happy

27Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 18, 2011 12:46 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

Evo jedne Smile Very Happy

28Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Feb 18, 2011 1:46 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Srecan dan zaljubljenih Happy Valentine Hisam mogla na komp bas dugo Sad Soory Sad Sad Sad Plačem Plačem Tužan1

https://mewmew.forumsr.com

29Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 19, 2011 10:33 am

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Rene*** ::Srecan dan zaljubljenih Happy Valentine Hisam mogla na komp bas dugo Sad Soory Sad Sad Sad Plačem Plačem Tužan1

nema veze.bitno da sis e sad vratila Very Happy Smile

30Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 19, 2011 12:03 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da znam da nisi mogla, ali važno je da sada možeš Kiss

31Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 21, 2011 4:48 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

ma nije bito jer ja sam znala da ces se vratiti jer sam znala zasto nemozes na forum

32Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 21, 2011 5:44 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

Super Very Happy Smile Very Happy

33Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Uto Feb 22, 2011 11:16 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da znala sam da ćeš kad tad doći Smile

34Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Sub Feb 26, 2011 7:48 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

i ima li jos ko kakvih pohvala ili primjerbi na diz? Very Happy Very Happy

35Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 28, 2011 1:54 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

od mene ništa

36Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 28, 2011 5:11 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

okiiii jos neko? Very Happy Very Happy

37Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 28, 2011 6:05 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Po meni je dizz dobro ispao ali se možda nekome ne sviđa??

38Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pon Feb 28, 2011 8:35 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

meni se sviđa

39Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Uto Mar 01, 2011 6:47 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

pa meni se nesvidja heder i reklamacija zato sto se ono iza stvorilo nije mi jasno zasto nece a new,lock,old moze

40Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Uto Mar 01, 2011 7:04 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

ok ali meni se sviđa

41Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Čet Mar 03, 2011 11:40 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da ni meni nije jasno trebalo je iza biti png šteta ali hajde uskoro ide novi dizz... Smile

42Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Čet Mar 03, 2011 7:17 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

jedva čekam da ga vidim

43Novi Dizz!Valentine's Day! - Page 2 Empty Re: Novi Dizz!Valentine's Day! Pet Mar 04, 2011 9:14 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Tema ide LOCK,jer imamo novi dizz! Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu