Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kakva vam je Rene?

+8
Renee Berry Mare
*Mew^^Rene*
Kikica Love
Mjau Zoey
Maki Corina
***Mjau Kiki***
***Mjau Korina***
***Mjau Rene***
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Kakva vam je Rene?

Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap50%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 50% [ 6 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap25%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 25% [ 3 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap8%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 8% [ 1 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap0%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap0%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap8%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 8% [ 1 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap0%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_lcap8%Kakva vam je Rene? - Page 3 Vote_rcap 8% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 12


Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Ned Jul 17, 2011 10:22 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

korinin bez sale Razz hahahaha salim se

52Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Pon Jul 18, 2011 12:19 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

ma nemoj da te svojim mochima odbacim na pod ka klechis i molish za oproshtaj Razz hahahha a vid kak sam mocha papisala Razz

53Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Pon Jul 18, 2011 4:55 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Hhaha ma mocha nema sta Razz

https://mewmew.forumsr.com

54Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Ned Avg 14, 2011 10:20 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Naravno Razz

55Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Ned Avg 14, 2011 8:48 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahahahah mocha bi bilo da prestanemo Razz

56Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Ned Avg 14, 2011 8:57 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Moshda Razz

57Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Čet Avg 25, 2011 7:09 am

Janja

Janja
VIP
VIP

Mrzim je iz dna duše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Uvek me je nervirala, i smarala, i to isto x100. Mnogo je dosadna, a meni nije nešto ni lepa. (kao u sirenama, njima Sara najlepša, a meni najodvratnija)

P.S. bez uvrede fanovi, znam da vas ima puno.

http://seira.serbianforum.info/portal

58Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Čet Avg 25, 2011 7:49 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahhaha i mene ponekada zna da iznervira hahahahha znas kao je rekao eliot u jendoj epizodi kada su se korina i rene svadjale:"jedno ufurano derle proziva drugo" hahahahahahha
a i to sto kazes meni sara iz sirena u opste nije lijepa.............hajde ovako kao sirena i u obicnoj odjeci je i lijepa ali u onoj kad pjevaju je odvratna fuj

59Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Čet Avg 25, 2011 11:20 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

I mene je Rene prije malo nervirala,ali vise ne Smile
I da tacno je to za Saru Smile

https://mewmew.forumsr.com

60Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Čet Avg 25, 2011 2:10 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahhahahahaah ocito je da te vise ne nervira Very Happy cim ti je omiljena Smile hahahaha a prije ti je bila zoey i voljela si vie marka nego eliota ajajaaj ahahahahaha provala

61Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Sub Okt 08, 2011 9:10 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

ahahahah provalaaa!!Mark :@ hahahaha, a to za Saru znam baš smo Daco pričale o tome prije par dana.I to što kažete.... baš nije lijepa!....

62Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Pet Nov 11, 2011 11:48 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Da, ali ljudi mjenjaju misljenja s godinama Smile
sam back to thema

63Kakva vam je Rene? - Page 3 Empty Re: Kakva vam je Rene? Pet Nov 11, 2011 12:24 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Da... Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu