Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Swe sto vam treba,nalazi se ovde :)

4 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Okt 09, 2010 8:33 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

E pa sta vas muci...slobodno se obratite...roditelji,simpatije,skola,svadje,pomoc,grafika,drugari,nastanici,ucitelji,navike,mogu vam pomoci da se odviknete od ruznih navika itd..... POMOC? Very Happy

2Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Okt 09, 2010 8:58 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

kako da se rijesim problema sa sestrom mnogo je dosadna mada ti to vec znas Question da li mi valja ovo da li mi valja ono itd stvarno je dosadna Question Question Question

3Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Okt 10, 2010 10:28 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Reci joj da joj super stoji i sve naj,a ako ona opet pocne navaljivat ti pitas mame da ides kod drugarica... tako ces je se najlakse otarasiti...ja sam jedno vrijeme tako sa mojim bratom... Smile nadam se da ce ti posluziti savjet Very Happy

4Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Okt 10, 2010 10:31 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Ovako:Imam jednu drugaricu koja me stalno prati.Kad idem u WC u skoli sa mojom najboljom drugaricom ona se ubacuje izmedju nas.I kad uciteljica diktira biljeske u svesku ona mene prekida u pisanju da bi to vidjela.A takodje me prati na velikom odmoru!Spasavaj neznam sta da radim!MUka mi je od toga No No No No No No No No No No No No No No No No No No Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Neutral Neutral Neutral Neutral

https://mewmew.forumsr.com

5Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Okt 16, 2010 8:36 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

kazes joj da imas nekih problema i da hoces sa svojim drustvom reci da cete kasnije razgovarati i kada ti pridje ignorisi nes reci da nemozes sad i tako to... Smile

6Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Okt 17, 2010 8:50 am

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

Hvala pokusacu Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

7Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Dec 05, 2010 8:06 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

I jel' uspjelo?? Very Happy

8Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Dec 11, 2010 8:35 pm

***Mjau Rene***

***Mjau Rene***
Admin
Admin

***Mjau Kiki*** ::I jel' uspjelo?? Very Happy

Dobro ide,ne prati me vise Very Happy

https://mewmew.forumsr.com

9Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Čet Dec 16, 2010 5:28 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hahah dobro je ! Very Happy

10Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Jan 11, 2011 11:39 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahah bas mi je drago zbog tebe naci



a daco sta mislis koji forum je idealan da se nabavi jos dobrih i redovnih clanova
posto ja nisam strucnjak za forume hahahaha

11Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Jan 11, 2011 11:52 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Rećiču ti nešto važno:
Ako želiš puno članova na svome forumu moraš da odeš na neki forum gdje ima dosta članova i kada budeš admin ili mod. reklamiraš forum to je najbolja opcija ali za nju treba dosta vremena Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

12Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Jan 15, 2011 12:27 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

znam

13Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Jan 15, 2011 10:25 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

hahah dobro je da znas


treba li jos nekom pomoc???? Question Question Question Very Happy Very Happy Very Happy

14Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Jan 16, 2011 7:09 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Kako da procitam knjigu za sedmicu dana a da ne citam previse?

15Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Jan 16, 2011 9:50 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Svaki dan citaj po 1 sat vremena i dobices savrsene rezultate Very Happy nadam se da ce ti ovo pomoci
POMOC?! Very Happy

16Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pon Jan 17, 2011 8:04 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hvala daci :**************

17Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Jan 19, 2011 10:43 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

nista Dacolini! :*

18Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Jan 22, 2011 7:43 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Embarassed Embarassed hihih

19Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Feb 05, 2011 8:03 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

sta je Daco??? Mačkica

20Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Feb 06, 2011 12:19 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Kiki*** ::sta je Daco??? Mačkica

neznam ja

21Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pon Feb 07, 2011 8:32 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Pa nju sam pitala naravno da ti ne znaš Smile

22Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Feb 09, 2011 5:41 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

***Mjau Kiki*** ::sta je Daco??? Mačkica


pa ti si meni napisala "nista dacolini! :*" pa sam ja tebi na taj poljubac napisala "Embarassed Embarassed hihi" da ti odgovorim

23Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Feb 09, 2011 6:16 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Oki :*.Nešto vam treba Question Question Question Question Question

24Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Feb 09, 2011 6:38 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

pa uvjek uvim cijelo jutro muka mi je vise od toga kako to da promjenim?

25Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Feb 09, 2011 7:27 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Pa msm da bi trebala malo i navečer ili puno koliko možeš a onda ujutro ostalo što ti je ostalo Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu