Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Swe sto vam treba,nalazi se ovde :)

4 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Feb 09, 2011 7:50 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Korina*** ::
***Mjau Kiki*** ::sta je Daco??? Mačkica


pa ti si meni napisala "nista dacolini! :*" pa sam ja tebi na taj poljubac napisala "Embarassed Embarassed hihi" da ti odgovorim

ti ***Mjau Korina*** si Daca?

27Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Čet Feb 10, 2011 5:53 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Renee 4ewer ::
***Mjau Korina*** ::
***Mjau Kiki*** ::sta je Daco??? Mačkica


pa ti si meni napisala "nista dacolini! :*" pa sam ja tebi na taj poljubac napisala "Embarassed Embarassed hihi" da ti odgovorim

ti ***Mjau Korina*** si Daca?


i ja i ***maju kiki*** se zovemo dajana pa nam je objema nadimak daca,daci,dacolini itd

28Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pet Feb 11, 2011 3:27 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Korina*** ::
Renee 4ewer ::
***Mjau Korina*** ::
***Mjau Kiki*** ::sta je Daco??? Mačkica


pa ti si meni napisala "nista dacolini! :*" pa sam ja tebi na taj poljubac napisala "Embarassed Embarassed hihi" da ti odgovorim

ti ***Mjau Korina*** si Daca?


i ja i ***maju kiki*** se zovemo dajana pa nam je objema nadimak daca,daci,dacolini itd

aha.ti si regana na winx club dreams forum?

29Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pet Feb 11, 2011 6:06 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ja jesam a ona ne Smile

30Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Feb 12, 2011 8:02 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

da ja sam regana samo na ovaj forum Smile Smile

31Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Feb 16, 2011 9:55 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Ok msm da ovo nije tema za to Very Happy neka pomoć nekome treba?? Smile

32Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pon Feb 21, 2011 5:01 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

sta da aradim kada se iznarvira kao naprimer kad mi je dan odvratan toliko d ajedva cekam sutra?????

33Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pet Feb 25, 2011 10:39 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Pa vidi se sa drugaricama, malo odmori, upali TV, crtaj ili se igraj igrica na kompjuteru uvijek ima šta da se radi ako je odvratno dosadno ili odvratan dan! Very Happy nadam se da će upaliti Smile

34Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Feb 26, 2011 10:31 am

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Kiki*** ::Pa vidi se sa drugaricama, malo odmori, upali TV, crtaj ili se igraj igrica na kompjuteru uvijek ima šta da se radi ako je odvratno dosadno ili odvratan dan! Very Happy nadam se da će upaliti Smile

ja obično razbijem samu sebe Very Happy Smile Hahaha (stvarno)

35Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pon Feb 28, 2011 6:07 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hahaha tako i treba Razz zezam se Very Happy

36Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Mar 01, 2011 6:51 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

Renee 4ewer ::
***Mjau Kiki*** ::Pa vidi se sa drugaricama, malo odmori, upali TV, crtaj ili se igraj igrica na kompjuteru uvijek ima šta da se radi ako je odvratno dosadno ili odvratan dan! Very Happy nadam se da će upaliti Smile

ja obično razbijem samu sebe Very Happy Smile Hahaha (stvarno)


hhahahahahhaha i to cu pokusati hahhahahahahahahaha mozda upali ko zna

37Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Mar 01, 2011 7:05 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Korina*** ::
Renee 4ewer ::
***Mjau Kiki*** ::Pa vidi se sa drugaricama, malo odmori, upali TV, crtaj ili se igraj igrica na kompjuteru uvijek ima šta da se radi ako je odvratno dosadno ili odvratan dan! Very Happy nadam se da će upaliti Smile

ja obično razbijem samu sebe Very Happy Smile Hahaha (stvarno)


hhahahahahhaha i to cu pokusati hahhahahahahahahaha mozda upali ko zna

ali ja obično brzo izgubim snagu kad se razbijam pa nisam sva prelupana Very Happy

38Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Čet Mar 03, 2011 11:42 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hahaha baš si ludača Very Happy jeli upalilo Daci?? Smile Ljubav

39Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Čet Mar 03, 2011 7:19 pm

Renee 4ewer

Renee 4ewer
Postajes clan druzine
Postajes clan druzine

***Mjau Kiki*** ::Hahaha baš si ludača Very Happy

pa znam Smile Very Happy

40Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Mar 20, 2011 8:47 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Hahah Very Happy
Jeli nekome treba pomoc??

41Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Mar 22, 2011 11:42 am

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

izgleda da nista ne pomaze hhahahahha

to razbijanje po malo hahhaha

42Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Apr 05, 2011 11:18 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

oki zao mi je Sad nzm vise nista jedino da se malo smiris citanjem neke knjige na primjer
Treba nekome pomoc?

43Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Uto Apr 05, 2011 12:23 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

kada mi je los dan nebih mogla da citam knjigu nikako

44Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sre Apr 20, 2011 7:48 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

ok ne mogu ti pomoći
treba kome pomoć?

45Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pet Jul 15, 2011 7:37 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

nista onda Smile

46Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pet Jul 15, 2011 8:00 pm

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

kakva si ne zadovoljna ides na forum Very Happy

47Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pet Jul 15, 2011 9:15 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

ali nmg svaki put Sad

48Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Sub Jul 16, 2011 8:48 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Pa onda odes na polje i igras se napolju odbojke sa drugaricama! Very Happy tj. sa mnom i naci Razz il sa majom i anom Rolling Eyes

49Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Ned Jul 17, 2011 6:32 pm

***Mjau Korina***

***Mjau Korina***
Admin
Admin

hahahahhahahaha ali ako vi niste tu??? :/

50Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) - Page 2 Empty Re: Swe sto vam treba,nalazi se ovde :) Pon Jul 18, 2011 11:41 am

***Mjau Kiki***

***Mjau Kiki***
Admin
Admin

Pa igras neku igricu ili crtas Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu